XXV Niedziela Zwykła

1. Dziś przypada wsp. św. O.Pio z Pietrelcinya

2. Liturgia tygodnia :
Wtorek- wsp. bł.Władysława z Gielniowa,prezbitera
Środa – wsp. świętych męczenników Kosmy i Damiana
Czwartek – wsp. św. Wincentego a Paulo, prezbitera
Piątek – wsp. św. Wacława, męczennika
Sobota - Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

3. Rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. w naszym kościele zapraszamy na spotkanie informacyjne środę 26 września po Mszy św. wieczornej.

4. Spotkanie rodziców młodzieży gimnazjalnej kl.III, przygotowującej się do bierzmowania w czwartek 27 września po Mszy św. wieczornej.

5. W piątek od 16.00 adoracja Najśw. Sakramentu.
Spotkanie Zespołu Misyjnego o godz.16.30 w dolnej zakrystii i od 17.00 adoracja.
Spotkanie „KRĘGU BIBLIJNEGO” po Mszy św. wieczornej.

6. Dzień chorych w naszej parafii organizujemy w sobotę 29 września. Okazja do spowiedzi od godz. 10.30. Msza św. o godz.11.00. W czasie Mszy św. chorzy będą mogli przyjąć sakrament Namaszczenia Chorych. Po Mszy św. agapa przy wspólnym stole w sali teatralnej pod kościołem. Prosimy o pomoc w dotarciu chorych do kościoła.

7. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje w sobote 29 września o godz.6.30 wyjazd z parkingu kościelnego na manifestację w obronie Kościoła, Ojczyzny i Mediów Katolickich. Zapisy w zakrystii lub telefonicznie: 12 262 31 55 i 602 744 584

8. Za tydzień w naszym kościele promocja nowego wydania Ewangelii przez Paulistów. Będzie można nabyć to wydanie Ewangelii.

9. Zapraszamy do lektury prasy religijnej wyłożonej na stoliku za ławkami.

10. Przed kościołem można złożyć do puszek ofiarę na przedsięwzięcie ewangelizacyjne, które będzie miało miejsce w Krakowie 19-21 października pod hasłem BMW (Bliżej, Więcej, Mocniej). Istotę tego przedsięwzięcia przybliżą nam przybyli do nas wolontariusze.

11. Wszystkim życzymy Bożego Błogosławieństwa na cały tydzień… Szczęść Boże.