II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na WSCHODZIE. W całej Polsce łączymy się w modlitwie i wspieramy ofiarami Kościół na WSCHODZIE. Przy wyjściu z kościoła ministranci stoją ze skarbonkami na ten cel.

2. Opłatki można nabywać w zakrystii.

3. Świece CARITAS Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są do nabycia w tyle kościoła

4. Dziś i w przyszłą niedzielę Młodzież oazowa i Skauci Europy organizują kiermasz świąteczny. Można nabywać kartki świąteczne i inne świąteczne drobiazgi. Są wśród tych drobiazgów także płyty z nagraniami kolęd góralskich z Zakopanego z pozdrowieniami od ks. Mariusza.

5. Wspomnienia tygodnia
Czwartek - wsp. św.Łucji, dziewicy i męczennicy
Piątek – wsp. św.Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

6. W środę spotkanie gimnazjalistów kl.II przygotowujących się do Bierzmowania na Roratach o godz.18.00.

7. W czwartek spotkanie gimnazjalistów kl. I na Roratach o godz.18.00

8. W czwartek 13 grudnia Różaniec Fatimski o godz. 17.30

9. Rekolekcje adwentowe planujemy od 19 – 23 grudnia. Program szczegółowy zostanie podany w przyszłą niedzielę

10. WIGILIA dla samotnych i biednych tradycyjnie w Hotelu „CITY” przy ul. Gajowej 22 grudnia o godz. 15.00 . Zaproszenia rozprowadzają opiekunki charytatywne w swoich Rejonach. Właścicielom hotelu Państwu Stokłosom składamy serdeczne Bóg zapłać za piękny gest życzliwości i hojności okazywany biednym i samotnym.

11. Przeżywajmy nadal religijnie, kolejne dni adwentu. Zapraszamy na Roraty w ciągu tygodnia na godz. 18.00. Przed roratami o 1730, każdego dnia są śpiewane Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P. Zapraszamy, przychodźcie wcześniej na Roraty z dziećmi.. Są teksty na ekranie…będziemy wspólnie uwielbiać i prosić Maryję by prowadziła nasze rodziny po drogach wiary.

12 .W sobotę 22 grudnia przed świętami odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. Osoby, które z racji choroby czy wieku nie mogą chodzić do kościoła, prosimy zgłaszać w zakrystii. (oprócz stałych)

13. Gratulujemy Zespołowi WMZ I miejsca w kategorii zespołowej na XXIII Przeglądzie Piosenki Religijnej na Podhalu SACROSONG 2.012 w Nowym Targu.

14. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Matki Bożej na cały tydzień…