30 Niedziela Zwykła - Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego

1. Po Mszy św. o godz.12.00 odśpiewamy hymn „Ciebie Boga wysławiamy” przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, jako dziękczynienie za naszą świątynię i wszystkich, którzy przyczynili się do jej powstania.

Czytaj więcej...

29 Niedziela Zwykła

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Z tej okazji gościmy w naszej parafii O. Jerzego, przedstawiciela O. Oblatów z Poznania, który wygłosi kazania i razem z nami będzie się modlił w intencji misji na wszystkich Mszach św.

Czytaj więcej...

28 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XIV Dzień Papieski. Wspominamy Osobę wielkiego Papieża Polaka - świętego Jana Pawła II.
List Episkopatu w minioną niedzielę przypomniał nam tzw. Żywy Pomnik pamięci o naszym Papieżu, którym jest Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli fundusz na stypendia dla uzdolnionej, a niezamożnej młodzieży. Na ten cel dzisiaj są zbierane ofiary do puszek przed kościołami w całej Polsce.

Czytaj więcej...

27 Niedziela Zwykła

1. W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

Dzisiaj w kościele o godz. 17.00 procesja różańcowa do pięciu Ołtarzy. Serdecznie zapraszamy całe rodziny: rodziców dzieci i młodzież, a szczególnie wszystkich, którzy należą do Żywego Różańca. Po procesji będzie zmiana tajemnic Różańca.

2. Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach w ciągu tygodnia o godz. 17.30.

Odmawiajmy także Różaniec w naszych rodzinach. Niech brzmi wołanie o pokój - ciągle zagrożony w świecie.

W kaplicy Różaniec w niedziele odmawiamy o 10.30 przed Mszą św. W tygodniu o godz. 17.30 - w poniedziałek, środę i piątek po Mszy św., o godz. 17.00.

Czytaj więcej...

piątek, 31, październik 2014

Designed by LernVid.com