Warto wiedzieć

9. urodziny portalu Katolicki.net

Katolicki Portal Matki Bożej Zwycięskiej pojawił się w internecie 10 marca 2006 roku.

Od początku portal działa w duchu nauki kościoła rzymsko-katolickiego, ma charakter ogólnopolski. Dzięki zaangażowaniu Kapłanów, Sióstr, Oazy i wielu innych osób z Parafii Matki Bożej Zwycięskiej w Krakowie, w bardzo krótkim czasie stał się wyjątkowym miejscem w internecie. Miejscem, gdzie każdy znajduje wsparcie duchowe, gdzie może pogłębić swoją wiarę, odpowiedzieć na wiele pytań.

Szczególne podziękowania za wkład w uruchomienie i tworzenie Katolickiego Portalu pragniemy skierować do Księdza Prałata Grzegorza Szewczyka. Bez jego pomocy i otwartości, portal w ogóle nie zaistniałby w sieci.
Dziękujemy aktualnemu proboszczowi parafii Matki Bożej Zwycięskiej; ks. Marianowi Chyrcowi, który swoją otwartością i pomocą przyczynia się do ciągłego rozwoju tego działa. Dziękujemy byłym i obecnym wikarym, szczególnie ks. Mariuszowi Słoninie, ks. Rafałowi Starzakowi i ks. Stanisławowi Czernikowi za wielokrotne wspieranie i pomoc w pierwszych latach istnienia portalu. Dziękujemy Siostrom Teresie i Dorocie za szczególną pomoc w utworzeniu działu dla dzieci.

Dziękujemy naszemu sponsorowi, który udostępnia nam bezpłatnie serwer. Kancelaria Doradcy Podatkowego Sławomira Wójtowicza pomaga nam w wyjątkowo ważnej dziedzinie. Obciążenie serwerów i łączy jest bardzo duże i cały czas się zwiększa, ruch rośnie z dnia na dzień, bo i ilość gości portalu Katolicki.net systematycznie wzrasta i sięga tysięcy dziennie.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali i pomagają!

Już w przyszłym - wyjątkowym roku, będziemy obchodzić równą dziesiątą rocznicę istnienia portalu Katolicki.net
Będzie to rok szczególny, w którym gościć będziemy Ojca Świętego oraz młodzież całego świata podczas Światowych Dni Młodzieży. Ładnie nam się wkomponuje jubileusz :)

Bądźcie z nami!

Szczęść Boże

Petrus